And the winner is… ? przysłowiowego Oscara otrzymała firma MEGSTYL – a ten Oscar to… decyzja o wsparciu w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. MEGSTYL nie oglądając się na pandemiczne okoliczności zbuduje nowoczesny zakład produkcji mebli w Kleszczowie. Dzięki tej inwestycji firma skorzysta z ulgi w PIT równej 55 proc. nakładów inwestycyjnych!

Sprawne zarządzanie pozwoliło na szybkie opracowanie aplikacji, a wydanie decyzji o wsparciu zajęło Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej raptem 2 tygodnie! Brawo, dziękujemy!

Dla Finansów dla Firm to wydarzenie też jest ważne, ponieważ to już 65. nasz projekt „strefowy”, co przy okazji wpisuje się w program naszego 20-lecia.

Finanse dla Firm mają szczęście do przedsiębiorców, którzy dopiero co zaczynali prowadzić biznes w przysłowiowym garażu, warsztacie, piwnicy, stodole, a dzisiaj rozpychają się mocno na rynku, mają mnóstwo świetnych pomysłów, realizują nowe inwestycje. Można powiedzieć – na przekór okolicznościom – bo niekiedy prowadzenie biznesu w naszym pięknym kraju to sztuka przetrwania. MEGSTYL to polska rodzinna firma, która jest znakomitym przykładem tego, jak poprzez połączenie pomysłowości z pracowitością realizuje się nasze polskie „Polak potrafi”.

Lubimy angażować się w projekty, w których nasza wiedza i doświadczenie zostaną efektywnie wykorzystane. Wtajemniczeni wiedzą, że za nazwą Finanse dla Firm kryje się Pracownia Obróbki Diamentów ?. Jesteśmy przekonani, że MEGSTYL jest diamentem, który już niebawem ma szanse – dzięki nowej inwestycji – przeobrazić się w brylant. Tak trzymać!